לך תתחיל אם בחורה כשאתה מגמגם – YNET

לפני הכנס במודיעין פורסמה הכתבה הזו ב-YNET:

אומרים שהעולם מתחמם. אני יודע בדיוק למה הוא מתחמם והסיבה פשוטה לחלוטין: העולם מתחמם כי הוא מתכווץ, הוא מתכווץ כי היום אני יכול לומר שיש לי ידידה מסלובניה, ידידה מארגנטינה ועוד אחת מהודו. והכול בזכות לחיצה של כמה כפתורים באינטרנט.

לפעמים אני יושב על המחשב ושואל את עצמי מה היה קורה לו הייתי חי בתקופת האבן, איך לעזאזל הייתי מתחיל עם בחורה כשאני מגמגם. למזלי דיברו שם ג'יבריש אז כנראה שלפחות שם, הייתי מסתדר. אבל מה היה קורה ללא אינטרנט היום? או למשל במידה והייתי חי בהודו באיזה כפר אי שם בשום מקום? וזה לא רחוק מהמציאות, זה רחוק החלטה אחת קטנה ומבריקה של סבא שלי – לעלות לארץ.

אז אני מדמיין את עצמי אי שם בכפר הודי קטן, עובד במלון ומארח ישראלים. אני מביט על החדרנית היפהפייה שאני מאוהב בה כבר שנים. "הפעם אני חייב להתחיל איתה, זה חייב לקרות היום!", אני אומר לעצמי, ואז היא עוברת לידי, זו ההזדמנות הכי גדולה שלי ו…אני נזכר שאני מגמגם ושותק.

"אין! זה בלתי אפשרי!" אני אומר, פשוט לא מסוגל להתחיל איתה. אני חוזר למציאות. למזלי, אני גר בארץ והיא, היא כנראה תישאר פרי דמיוני, מה שכנראה היה קורה גם אם היא הייתה חיה בישראל. מקסימום, הייתי מוצא אותה בפייסבוק…..

לכתבה המלאה