סדנת פיתוח קול והשירה- מפגש ראשון ביום רביעי 16.08.2017

ביוזמת חברת הוועד אלינה ווסרמן:

יוצאים לדרך עם סדנת פיתוח קול והשירה. מפגש ראשון ביום רביעי הבא 16.08.2017 ב- 19:00 בבניין הראל באיזור בורסת רמת גן ( תחנת רכבת סבידור-מרכז ).

סדנה לפיתוח הקול והשירה בהנחיית בראיוני. הסדנה הינה סדנה ששמה את הקול שלך במרכז, הסדנה מלמדת איך להשתמש בקול שלנו בצורה בריאה, נכונה ומקדמת גם בשירה וגם בדיבור,בסדנה נלמד להרחיב את יכולת הביטוי שלנו,נלמד איך להתחבר ולאהוב את הקול שלנו על כל גווניו ( כן גם את הזיופים) ונקבל כלים חדשים ומופלאים ליצירת תקשורת והעלאת הבטחון העצמי והאהבה העצמית. יחד נעשה תרגילים בפיתוח הקול, נשיר שירים כקבוצה וכיחידים והחשוב מכל, נהנה.

ביטוי קולי הוא כלי נפוץ לעידוד וליווי תהליכי צמיחה והתפתחות אישיים וקבוצתיים ויש לו ערך מוסף רב יותר בהקשר של האדם שמתמודד עם הגמגום. הרי גמגום מאתגר את היכולת של הביטוי המילולי בדיבור ולעומת זה לא פוגע ביכולת ביטוי מילולי וקולי במקצב ובשירה.

מנחה של הסדנה : בראיוני- זמרת, מאמנת לביטוי עצמי דרך פיתוח קול ושירה, מנחת סדנאות, מאמנת אישית ליחידים וזוגות ויוצרת ומייסדת פסטיבל GLOW לביטוי עצמי יצרתי.

לא דרוש שום נסיון או כשרון, סדנה היא בתמיכת אמב"י עמותה ארצית בנושא הגמגום אבל פתוחה גם לפחות בשלב הזה למשתתפים חיצוניים. עלות 100 ש"ח לשעתיים.

לפרטים :
בראיוני- 0524740610
אלינה – 0549982512